TYPY KURZŮ

BUDETE SE CÍTIT JAKO RYBA VE VODĚ…

FREEDIVING a SCUBADIVING

Všechny typy kurzů jak ve freedivingu (na nádech), tak ve scubadivingu (s přístrojem).

FREEDIVING – NÁDECHOVÉ (VOLNÉ) POTÁPĚNÍ

Freediving si u nás můžete klidně jen vyzkoušet, ale zrovna tak se do toho seriozně opřít. Kurzy na sebe navazují a pro lepší výkony si mezi ně můžete vložit pár tréninků a máte větší jistotu, že zvládnete ten další.

INTRO DO FREEDIVINGU

Intro je skvělou příležitostí vyzkoušet si freediving a pak se rozhodnout, jestli se vám to líbí a případně jít na kurz. Je to malá
ochutnávka avšak s velkým zážitkem.

vÍCE INFORMACÍ

FREEDIVER BASIC

Na tomto kurzu se naučíte porozumět svému tělu pod vodou, jaké vybavení vám to usnadní a hlavně jak freediving provozovat bezpečně.
Chcete-li objevit nebo rozvinout vaše schopnosti potápění, tohle je ideální začátek.

VÍCE INFORMACÍ

FREEDIVER LEVEL 1

Podobný jako kurz BASIC, vše tedy bude stejně jednoduché, ovšem tady už to vezmeme trochu více do hloubky. Je jedno jestli jste začátečníci nebo už mírně pokročilí, vaše potápění nabere nový rozměr, bo koukání na rybičky zespodu je dobrá zábava.

VÍCE INFORMACÍ

FREEDIVER LEVEL 2

Dvojka je už hlubší potápění, u kterého rozvíjíme komfort v hloubkách a techniky, které vám pomohou dostat se bezpečně tam a zpět. To, co se naučíte, vám zaručeně posune zádrž dechu na vyšší úroveň a celkově váš výkon pod vodou.

VÍCE INFORMACÍ

Air Saver

FREEDIVER LEVEL 3

Tohle už je jiná liga a bavíme se o seriózním potápění do velkých hloubek. Advance zanořovací a vyrovnávací techniky jsou samozřejmostí, zrovna tak volný pád a perfektně pracující buddy team. Optimální pro ty, kteří jsou zaměřeni na výkony.

vÍCE INFORMACÍ

KURZ MONOPLOUTEV

Půldenní seznámení s tím, jak se plave s velkou placatou ploutví na nohou. Kurz má tři úrovně od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. To vám dává možnost vybrat si a absolvovat jen to, co potřebujete k vašemu dalšímu rozvoji.

VÍCE INFORMACÍ

SCUBADIVING – PŘÍSTROJOVÉ POTÁPĚNÍ

Scubadiving si u nás můžete klidně jen vyzkoušet, anebo se rovnou přihlásit na kurz. Kurzy pořádáme základní, přizpůsobujeme se vašim potřebám a máme malé skupiny, kde se snažíme s vámi pracovat individuálně. 

INTRO DO SCUBADIVINGU

Chtěli byste si vyzkoušet jaké to je dýchat pod vodou, ale nejste si jistí jestli to je něco pro vás? Intro je malá ochutnávka avšak s velkým zážitkem.

VÍCE INFORMACÍ

Air Saver

ZÁKLADNÍ KURZ OWD

Kurz přístrojového potápění pro úplné začátečníky. V klidu a postupně se seznámíte s výstrojí a všemi aspekty potápění. Čeká vás teorie, praktický nácvik v bazénu a samozřejmně i potápění venku ve volné vodě.

VÍCE INFORMACÍ

Air Saver

KURZ AIRSAVER

Tréninkový kurz přístrojového potápění s prvky freedivingu, které vám pomohou zefektivnit využití vzduchu pod vodou. Použité techniky  nejen šetří vzduch, ale pomohou vám zlepšit vyvažení, hydrodynamiku a relaxaci.

VÍCE INFORMACÍ

Potřebujete poradit?

Stačí napsat nebo zavolat. Rádi vše objasníme a poradíme 🙂