Tréninkový kemp – Dahab 2023

Prosinec je poslední možnost, kdy si můžete jet někam zaplavat, že ano? Dahab je jedním z optimálních míst, má teplé moře a hloubky jsou hned kousek od břehu. Let je kratší než do Asie a také levnější. Ubytování a jídlo jsou kvalitní a za dobrou cenu.

l

Termín: 2.12. – 6.1. 2023

Ceny:
Trénink – 6300 Kč za týden, při delším termínu se můžeme individuálně domluvit. Lze platit i přes benefity, ale ne benefitní kartou.
Letenky – z Prahy vychází zpáteční let na něco okolo 9000 Kč.
Transfér – záleží na počtu osob, auto bývá okolo 600 Kč, minibus 1000 Kč
Ubytování – záleží na vaší náročnosti, běžná cena za pěkný apartmán je okolo 200-300 Kč/noc/osoba.
Jídlo – hlavní jídlo se pohybuje okolo 100-300 Kč, ovšem dá se najíst v lokálních podnicích i za polovinu.

Egypt je známý po celém světě díky svým monumentálním pyramidám a fascinujícím historickým památkám. Avšak jeho krásy nekončí jen u povrchu země – pod hladinou Rudého moře se skrývá jedno z nejúžasnějších podvodních rájů na světě. A právě v Dahabu, malebném městě na Sinaijském poloostrově, můžete objevit jeho poklady na vlastní kůži, nebo spíše na vlastním těle, pokud se rozhodnete rozvíjet se ve freedivingu.

V Dahabu si můžete vychutnat tuto aktivitu na mnoha úrovních. A proč se vydat právě sem na její trénink?

Ideální podmínky
Dahab nabízí perfektní podmínky pro freediving. Moře je klidné, teplé a průzračné s výbornou viditelností, což je zásadní pro bezpečný freediving. Různá místa v okolí nabízejí různé výzvy – od mělkých korálových zahrad až po hluboké propasti. Tento rozmanitý terén umožňuje freediverům vybrat si úroveň, která jim nejlépe vyhovuje. Kousek od břehu jsou zakotvené bojky, u kterých můžete trénovat, a hloubky se pohybují od 10 do 50 metrů.

Nízké náklady
Oproti jiným populárním destinacím pro freediving jsou náklady v Dahabu relativně nízké. Ceny za ubytování, stravování a výcvik jsou přijatelné, což z něj dělá přitažlivou volbu pro ty, kteří chtějí freediving jen vyzkoušet nebo se v něm zdokonalit.

Unikátní podvodní scenérie
Rudé moře je domovem pestrobarevných korálových útesů a bohatého mořského života. Pod hladinou se vám otevře nádherný podmořský svět s různými druhy ryb, korálů a podvodními atrakcemi, jako jsou třeba slon nebo osel. Toto vizuální bohatství posune váš freedivingový zážitek na zcela novou úroveň.

Relaxace a spiritualita
Freediving není jen o dovednostech a výkonnosti, ale také o spojení s vodním prostředím a nalezení klidu v podvodním světě. Dahab je známý svým relaxačním prostředím a harmonií, což je ideální pro freedivery hledající hlubší spojení s mořem.

Naší kvalifikovaní instruktoři, vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti od základů až po pokročilou úroveň. Bezpečnost je ve freedivingu klíčová, a proto je důležité mít zkušeného průvodce. A v kombinaci s dobrým strechingem, vyrovnávacími a mentálními technikami se pravděpodobně dostanete velmi hluboko.

Doprava
Letecky, buď z Prahy nebo Vídně do Sharm el Sheik. Tam na vás bude čekat transfér, který vás odveze do Dahabu. Cesta zpět bude stejná, jen v opačném pořadí.

Ubytování
Lze přes Airbnb, Booking, nebo vám ho můžeme domluvit s lokálními partnery. Optimální lokalita je Lighthouse, případně Asala nebo Mashraba.

Strava
Pokud budete ubytovaní v apartmánech, pak si můžete vařit sami. Alternativou je samozřejmě stravování v lokálních restauracích a bistrech. Ceny jsou trochu nižší než v ČR.

Vybavení
Na místě budou k dispozici bojky, lana a bojkové závaží. Závaží na opasek se dá půjčit v lokálních centrech.

Aktuální peněžní kurz je 1 LE (Egyptská libra) = 0.75 Kč.

Co je v ceně
– freedivingový trénink
– konzultace
– videocoaching
– suchá příprava
– půjčení vybavení (bójky, lana, zátěže)

Co není v ceně
– doprava a ubytování
– strava a pití
– cestovní pojištění

Pokud hledáte místo, kde byste mohli začít nebo zdokonalit své freedivingové dovednosti, Dahab v Egyptě je jedním z nejlepších míst na světě. S perfektními podmínkami, kvalifikovanými instruktory a úchvatnou podmořskou scenérií je toto místo pro freedivingový trénink tou nejlepší volbou. Ponořte se s námi do tohoto jedinečného sportu a objevte tajemství Rudého moře.

Ohlasy našich klientů, jak byli spokojeni se dočtete na našem Facebooku 🙂

FOTKY Z DAHABU

PŘIHLÁŠKA

Napište nám, zapíšeme si vás a pošleme fakturu.
Zaplacením máte potvrzené místo.

Tréninkový kemp - Dahab od 2.12.2023

Zásady zpracování osobních údajů (kliknutím na GDPR se vám zobrazí)