ŘECKO KATAMARÁN 3.-10. 7. 2021

Připravili jsme pro Vás jedinečný zážitek, jak si pořádně užít dovolenou na lodi – katamaranu. Vytvořili jsme akční dovolenou, na které si můžete nejen osvojit základy jachtingu, ale zároveň se naučit, jak se správně podívat do světa pod vodou.

Cesta na katamaranu bude relaxačně – zábavná a povede mezi krásnými řeckými ostrovy.

Ve chvílích, kdy začne foukat vítr, vytahujeme plachty a jedeme jak s větrem o závod :)). A když zrovna nefouká, tak se zase pro změnu potápíme a zkoumáme, jak to vypadá pod hladinou.

Křišťálově čistá a teplá voda je ideální na to, užít si pocit lehkosti, vyzkoušet si jak hluboko se dokážete ponořit a jak dlouho tam dole vydržíte. Pokud se těšíte na pořádnou hloubku, i v tom vám rádi vyhovíme.

Chcete-li se naučit potápět na nádech (freediving), je možné si po dohodě udělat kurz. Certifikace ke kurzu stojí extra 900 Kč. K dispozici vám bude zkušený instruktor, který vás naučí vše, co je třeba k tomu, abyste se mohli komfortně potápět.

Spolu s kapitánem lodi pro vás máme připravenou super plavbu směrem na jih a zpátky. Cestou navštívíme zajímavá a krásná místa. A to nejen městečka, ale hlavně poklidné zátoky s krásně čistou vodou.

  • pronájem katamaránu
  • služby kapitána 
  • služby instruktora freedivingu (kurz/trénink/výlety a bezpečnost)
  • vybavení na freediving (bójky, lana, plates a závaží)
  • cestovní výdaje a pojištění 
  • stravu, maríny a transféry (řádově v desítkách eur)
  • vybavení na freediving, maska, šnorchl, ploutve, neoprén, opasek a závaží.

Pokud nemáte vlastní vybavení, napište nám, rádi vám to zařídíme.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jak se tam dostat?

Nejlépe letecky, případně to lze i po silnici. Letenky se dají pořídit z Prahy, nejvýhodněji vychází společnost Aegean. Kupte si let do Atén a odtamtud stačí přejet vlakem do Corinthu, kde vás vyzvedneme autem a dovezeme až do zálivu. Pokud potřebujete poradit, ozvěte se nám, dáme vás dohromady, ať letíte ve skupině.

Co si mám vzít s sebou?

Hlavně plavky a ručník :)).
Ovšem pokud máte zájem se něco naučit, případně si zatrénovat, pak se určitě hodí i neopren (3mm optimálně), maska, šnorchl, opasek se závažím  a hlavně dobrá nálada.
Bójka, lano a věškeré další vybavení bude na místě.

Jak velký je katamarán?

Je obrovský. více informací naleznete přímo na stránkách na FB Logbook ZABA

Může se mnou jet někdo další?

Samozřejmě může a budeme rádi. Cena pro doprovodnou osobu je o 5000 Kč nižší.

Je možné koupit výlet někomu jako dárek?

Ano, je. Všechny naše výlety i kurzy lze koupit jako dárek. Po domluvě vystavíme voucher, který si buď vytisknete sami, nebo Vám jej zašleme poštou.

Pro začátečníky a pokročilé

l

Termín akce:
3.-10. 7. 2021

Cena: 18 499 Kč
(záloha 6 000 Kč)
Doprovod: 13 499 Kč

Kapacita: 10 míst
Volné: 2 místa

Místo: Korfos

Doprava: Praha – Atény – Corinth (tam vás vyzvedneme)

VZPOMÍNKY NA MINULÉ PLAVBY

CHCI SE PŘIDAT

Napiš nebo zavolej, rádi ti s tím pomůžeme.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

ŽABA
LOGBOOK
Cruising catamaran