Golgota Island v Chorvatsku – výlet na jachtě

Ve spolupráci s GOLGOTA pro vás máme netradiční zábavný výlet. Vyrážíme s nimi na jimi organizovaný jachtařský výlet do Chorvatska. 
Popis akce je převzatý z jejich FB…  ;).

Hola hola!

Tak, jak jsme plánovali už v roce 2020, vyrážíme na moře vytvořit ostrov svobody v roce 2021!
Už po ČTVRTÉ vytvoříme uprostřed chorvatských vod svět zábavy a splněných snů!
Tým kapitánů pod vlajkou Golgoty povede flotilu nejméně 3 katamaránů a 6 jachet. Vyplujeme na moře, poplujeme mezi ostrovy na ta nejkrásnější místa. A tam, kde to bude nejlepší, se spojíme, a vytvoříme GOLGOTA ISLAND!
Umělý ostrov z lodí. Svobodnou zemi otevřenou pro všechny, kteří se odváží přidat. Každá loď s jinou tématikou, ale všechny pro všechny. Můžete strávit každý den na jiné lodi objevováním nových zážitků, nebo se zabydlet na jednom místě a podnikat dobrodružné výlety. Nebo cokoliv budeme chtít. Uprostřed toho všeho večírek s živým koncertem s kapelami Electric Lady a The Last Revolution (+ Green Day Revival), ale i s DJs a světelnou produkcí!
Cestou z ČR se budete moci vypravit po vlastní ose nebo v pátek večer 28.5.2021 nastoupit do společného autobusu (místo je nutné předem objednat a uhradit).
V sobotu po obědě se sejdeme v Chorvatsku a rovnou vyplujeme. Přístav bude upřesněn.
Program si upravujeme dle přání.
S největší pravděpodobností nás čeká:
– skryté romantické písčité pláže
– jachtařské rybí restaurace
– hudba, tanec a DJs
– večírky na jachtě i na pevnině
– relaxace v tichých zátokách
– historické městečka
– řízení jachty/katamaránu
– noční plavba pod širým nebem
– blbnutí na motorovém člunu – gumák
– potápění a šnorchlování
– opalování, rybaření, delfíni…
a párty uprostřed moře!
Prostě úžasný týden na lodi, ostrovech a ve vodě 🙂

Pokud máš zájem, označ svou účast na FB a vykomunikuj si s Michal Majki Adamec (odkaz na profil: https://www.facebook.com/majki7) své místo na dané lodi a výši zálohy na danou loď.

Týden na jachtě stojí 14.790 Kč (8.000 Kč záloha) nebo 17.990 Kč (10.000 Kč záloha) na katamaránu. Vše vždy ALL INCLUSIVE, nicméně pořád jsme posádka, ne pasažéři. Takže jidlo si musíme uvařit, pivo natočit atd… 🙂 V ceně není cesta do Chorvatska, individuálního cestovní pojištění, útraty na pevnině a alkohol mimo spojení lodí. Přátelé, kteří si rezervovali se zálohou místo už na akci plánovanou v roce 2020 mají garantovánu původní cenu.
Lodě se nám rychle plní. Místo ti definitivně zarezervujeme po zaplacení zálohy na účet 2401553852/2010, doplatek je potřeba uhradit nejpozději 6 týdnů před začátkem akce. O tom, že již je čas na doplatek, tě budeme s předstihem informovat. V případě neuhazení doplatku v termínu záloha i tvoje rezervace propadá.
Vždy děláme, co můžeme, aby byla suma spokojenosti co nejvyšší. Čím dřív se přihlásiš, tím větší je výběr kajut. Vyhrazujeme si ale právo změny lodi ve stejné kategorii nebo konkrétního kapitána. Ať už z důvodů aktuální indispozice nebo bezpečnosti.
Akce je otevřená pro kohokoliv, prostě svoboda, plachtění a party. Takže bez obav sdílejte všem otevřeným lidem, se kterými si dokážete představit týdenní plavbu z ostrova na ostrov.
Zpátky z Chorvatska vyrazíme následující sobotu dopoledne. Kdo bude mít ještě dost energie, čeká nás afterparty na Jižní Moravě. Takže domů se dostanete nejpozději v neděli odpoledne.
Rádi bychom připomněli, že v případě, že by ses nakonec nemohl/a zúčastnit, je třeba za sebe najít náhradníka, jinak již zaplacený příspěvek propadá. Náklady spojené s lodí jsou bohužel stejné, ať už budeš na palubě nebo ne. Za tím účelem je vhodné sjednat si pojistění účasti stejně jako na jakoukoli jinou dovolenou, případně nově nabízíme možnost si pojistit storno u nás.
Cena pojištění storna je 20% z výše zálohy, kterou budeš hradit a je nevratná. Rezervované a uhrazené místo pak můžeš bez údání důvodu zrušit do 8 týdnů před plánovaným datem odjezdu (tedy do 3.4.2021) a záloha se ti vrátí v plné výši.
Autobus na Golgota Island 4.0
Stejně jako loni i letos bude možnost využít dopravy autobusem z Prahy či Brna přímo do loděnice v Chorvatsku.
Cena zpateční jízdenky je 2.890 Kč. Jednosměrný jízdenka je za stejnou cenu jako zpáteční. Číslo účtu 2401553852/2010, do poznámky napiš své jméno, případně lze uhradit rovnou se zálohou za loď. Počet míst v autobuse je omezen jeho kapacitou, proto je potřebné své místo rezervovat co nejdříve.
Drobné změny v programu vyhrazeny. Máte otázky? Ptejte se 😉
Golgota!
[/et_pb_column]

Pro začátečníky a pokročilé

l

Termín akce:
29.5.-5.6. 2021

Cena: v textu

Kapacita: 10 míst

Místo: Chorvatsko

Doprava: v textu

Aktuální Video z golgota island

CHCI JET

Napiš nebo zavolej, rádi ti s tím pomůžeme.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

ŽABA
LOGBOOK
Cruising catamaran