Katamaránem okolo Řeckých ostrovů

Existuje několik důvodů, proč se přidat. Zde je seznam sedmi nejlepších:

1. Skvělá destinace: Řecko je známé svými nádhernými plážemi, azurovým mořem a úchvatnými výhledy. Freedivingový výlet na katamaránu vám umožní objevovat nejkrásnější lokality řeckého pobřeží, které jinak nemusíte vidět.

2. Freedivingové dobrodružství: Freediving je fascinující způsob, jak prozkoumávat podmořský svět. Na výletu se naučíte techniky freedivingu od zkušených instruktorů a budete mít příležitost prozkoumat úchvatné podvodní scenérie, korálové útesy a možná i setkat se s pestrou mořskou faunou.

3. Katamarán jako plovoucí základna: Katamarán poskytuje pohodlný základ pro výlet na moři. Můžete si užívat pohodlné ubytování, občerstvení a relaxační atmosféru na palubě. Katamarán vám také umožní snadno se přesouvat mezi různými lokalitami a objevovat nová místa.

4. Profesionální průvodci a instruktoři: Výlet je organizován profesionálním týmem s bohatými zkušenostmi v freedivingu a jachtingu. Budete mít přístup k odborným instruktorům, kteří vám poskytnou potřebné znalosti a dovednosti pro bezpečné a radostné dobrodružství.

5. Skupinová atmosféra: Výlet na katamaránu přináší skvělou příležitost k setkání se stejně smýšlejícími lidmi. Můžete se sdílet své zážitky, poznávat nové přátele a prožívat nezapomenutelné momenty společně.

6. Relaxace a odpočinek: Freedivingový výlet není jen o dobrodružství a adrenalinu. Katamarán vám také umožní relaxovat na palubě, užívat si klidné plavby a pozorovat krásné sluneční západy. Je to příležitost pro únik od každodenního shonu a naplnění energií v krásném prostředí.

7. Delfíni a další mořští tvorové: V Řecku potkáváme delfíny každý rok a je to vždy skvělý zážitek. Jejich oblíbenou aktivitou je plavat před přídí na vlnách, které vytváří náš katamarán. To vám umožňuje mít je doslova na dosah ruky a sledovat je přímo z paluby. Navíc se sem tam můžeme setkat i se želvami a dalšími roztomilými zvířátky.

Kliknutím na jeden z odkazů níže najdete podrobnosti o výletech a možnost přihlášení.

Cena:
standartní cena 21 000 Kč,
s freedivingem  24 500 Kč,
Lze ji uhradit na účet 2902028730/2010, nebo na QR kod.
Do poznámky napište své jméno a datum narození, kvůli identifikaci.
Na základě toho vám vystavíme a pošleme fakturu. Lze platit i přes benefity.

AKCE!!!
Protože se nám to už blíží a máme posledních pár míst, tak pro vás máme speciální promokód „KAT2000“, který vám zajistí slevu 2000 Kč! Vemte kamaráda/ku a zarezervujte si místa dokud ještě jsou!

Katamarán LAGOON 400 Cata Loca

CREW LIST – PŘIHLÁŠKA

Tyto údaje jsou povinné a vyžadují je úřady.

Katamaránem okolo Řeckých ostrovů

Termín zájezdu

Vybavení - vyberte pokud chcete něco půjčit

Zásady zpracování osobních údajů (kliknutím na GDPR se vám zobrazí)