Řecko – Jachta 20.7. 2019, výlet a trénink

Svět pod Vodou ve spolupráci s firmou Sachmetsail nabízí skvělou možnost spojit freediving a jachting dohromady.

Připravili jsme pro Vás jedinečný zážitek jak si pořádně užít dovolenou na jachtě. Vytvořili jsme akční dovolenou na které si můžete osvojit základy jachtingu ale zároveň se naučit jak se správně podívat do světa pod vodou.
Cesta na jachtě bude relaxačně-zábavná a povede mezi krásnými řeckými ostrovy.
Ve chvilích kdy fouká tak vytahujeme plachty a jezdíme jak s větrem o závod :)).
A když zrovna nefouká tak se zase pro změnu potápíme a zkoumáme jak to vypadá pod hladinou.
Křištálově čistá a teplá voda je ideální na to si užít pocit lehkosti, vyzkoušet si jak hluboko se člověk ponoří a jak dlouho tam vydrží. Pokud se těšíte na pořádnou hloubku tak i v tom se dá vyhovět.

Pro ty z Vás kteří by jste si chtěli více užít, nebo se naučit potápět na nádech (freediving), tak je možné si po dohodě udělat kurz, nebo trénink  freedivingu. K dispozici Vám bude zkušený instruktor který Vás naučí vše co je třeba k tomu aby jste se mohli komfortně potápět na nádech.

Spolu s kapitánem lodi pro Vás máme připravenou super plavbu směrem na jih a zpátky. Cestou navštívíme zajímavá a krásná místa. A to nejen městečka ale hlavně poklidné zátoky s krasně čistou vodou.

Odkud vyplouváme: Korfos
Datum: 20 – 27.7.2019
Cena: 12.500,- Kč.

Co cena zahrnuje?
– pronájem lodi
– služby kapitána
– instruktora freedivingu (kurz/trénink)
– vybavení na freediving (bojka, lano, plate, závaží)

Cena nezahrnuje.
– cestovní výdaje
– stravu

Jak se tam dostat?
Nejlépe letecky, případně to lze i po silnici. Letenky se dají pořídit z Prahy, ovšem levnější to bývá z Berlína nebo Bratislavy. Kupte si let do Atén a odtamtud stačí prejet vlakem do Corinthu, kde vás vyzvedneme autem a dovezem až do zálivu. Je možné přiletět/odletět i o pár dní dříve a ubytovat se v apartmánu jachtařské školy Sachmetsail. Pokud máte zájem si dovolenou protáhnout tak nám napište ať vám zarezervujem místo v apartmánu.

Co sebou?
Hlavně plavky a ručník :)).
Ovšem pokud máte zájem se něco naučit případně si zatrénovat tak pak se určitě hodí i neopren (3mm optimálně), maska, šnochl, závaží (po dohodě lze půjčit na místě) a dobrou náladu.
Bojka, lano a věškeré další vybavení bude na místě.

Pro více detailů nebo pro přihlášení nás kontaktujte na mick.vrana@gmail.com, nebo na telefonu +420 775 013 774.